... Nemějte strach z mého šílenství, mějte strach z mysli, kterou to šílenství chrání ...

Tak nevím !?

15. srpna 2006 v 0:00 | Paranoia
Hele, blog.... k čemu to je? Juj, čudliky.
Takže jsem se i já nakonec připojila k zilionům uživatelů blogovacích zařízení.

Napsala bych tu hned zezačátku něco o sobě, ale vzhledem k tomu, že toho ode mě o mně uslyšíte (čili učtete) až ensmyslnou hromadu, koneckonců, toto je můj ososbní blog, tak si vás všechny toho potěšení dovolím ušetřit.

Ovšem ráda bych zmínila nějaké drobnosti. První drobností je název :) Paranoia's Solace... Přezdívku Paranoia jsem asi před dvěma měsíci přidala ke své nekonečné sbírce svých přísně utajovaných online přezdívek. A po dlouhéééééééééééééééém(to é naznačuje tu délku, víte) uvažováním jsem se rozhodla jej použít i zde.
Solace je anglicky. :) Heh, překvápko. Pro ty, kteří nevědí a odmítají pátrat po významu ve slovnících, to znamená útěcha, nebo i potěšení.
Když to dáme dohromady, dostaneme jakýsi kostrbatý překlad: Paranoina útěcha, což ovšem nezní tak hezky, tudíž si, s dovolením, ponechám stávající název.

Asi jste si také povšimli poněkud odpudivých titulků rubrik. Asi bych také měla v krátkosti vysvětlit, co v nich bude. (Avšak netvrdím, že se to v budoucnu nezmění, pokud tedy samozřejmě nějaké bodoucno bude).
Hysteria, je rubrika o současných událostech veřejného, politického i světově globálního života... třeba až budu chtít něco pořádně zkritizovat.
Schizophrenia, to bude rubrika o tom, jak se všechna má alter ega vyrovnávají s běžným občanským životem.
Phobia, znamená panický strach, tudíž v této rubrice budou nikam se nehodící blbosti...
Insomnia. Tahle část mé útěchy bude obsahovat všemožnou fantasy, protože právě fantasy zaměstnává mou mysl, když nemůžu spát.
Poslední je Euthanasia. Do té bych žádnému psychicky zdravému člověku neradila vstupovat. Vlastně bych to neradila ani psychicky nemocnému. Tam budou věci dohínějící k sebevraždě. Temné myšlenky. Výkřiky do tmy, které by nikdo neměl slyšet.

Ještě jsem chtěla archiv pojmenovat Amnesia, ale to se mi nějak nezdařilo. Každé mé nové zapsání do blogu by mělo obsahovat i důležité informace - to co zrovna poslouchám a jak se momentálně cítím, aby to všechny případně opět varovalo.

~Paranoia
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama