... Nemějte strach z mého šílenství, mějte strach z mysli, kterou to šílenství chrání ...

Underworld - Evolution

23. srpna 2006 v 21:04 | Paranoia |  I
Poslouchám: stále ještě Evanescence
Nálada: průměrná

Lhala jsem. Ale pozor, žádné morální poučení, protentokrát. Lhala jsem, poněvadž jsem tvrdila, že už dnes nic psát nebudu. Chybka. Budu. právě jsem totiž viděla (konečně) film Underworld 2.

A rozhodně ode mně nečekejte nějakou zásadní kritiku... Jednička se mi líbila, tedy samozřejmě v rámci možností. Kdo od toho filmu nic nečeká, tak v podstatě nemá co ztratit.
Ale dvojka pro mě byla jiná... asi proto, že už jsem od ní něco čekala. Ze začátku je nutno říci, že pokračování je mnohem, mnohem, mnohem, mnohem kravavější (no, možná jedno mnohem uberte) než předchozí díl. Ale zároveň je také dost vysvětlující. Aspoň svým způsobem. ( a také je mnohem sexističtější, heh).
Tedy, s jednou věcí nejsem spokojená... možná, že jsme asi jediná, kdo vždycky fandil vlkodlakům, ale dělají z nich čím dál větší zrůdy. Ale Lucien byl drsňááák. Eh. No, prostě se mi líbila i dvojka (a zase ten otevřený konec). Jenže možná je to zase jenom můj pohled, ale příliš mi připomínala dvojku Matrixu. Až zbytečně moc. Bod mínus.
K příběhu nic neprozradím, taková svi... zlobivka zase nejsem. No, ale řekla bych, že druhý díl je dělaný hlavně pro skalní fanoušky(já samozřejmě nejsem skalní fanoušek, tak hluboko mě ani jeden z filmů nezasáhl). Obyčejnému smrtelníkovi bych ho nedoporučovala.

Dneska už fakt dost...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama