... Nemějte strach z mého šílenství, mějte strach z mysli, kterou to šílenství chrání ...

První školní den

4. září 2006 v 21:18 | Paranoia |  II
Poslouchám: SOAD
Nálada: skelný pohled a nesmyslná únava

Asi bych se neměla cítit ukřivděně, koneckonců je nás asi jeden a čtvrt milionu, ale ať dělám, co dělám, první školní den pro mne nikdy není nic příjemného.

Samozřejmě se pokaždé těším na určité lidi. Jsou natolik fajn a vůbec, že se to vlastně dá vydržet. Všichni jsou až buajře veselí, ty šťastné úsměvy, vtípky... bla bla bla, jenom aby si nikdo nepřipustil tu děsivou pravdu, že nás zase na deset měsíců připoutají ke školní lavici. Mimochodem opět sedím vzadu, v prostřední řadě (kvůli opisování, kvůli čemu jinému).
Naše laskavé ministerstvo školství nám přidalo dvě hodiny navíc. Děkuji, děkuji, děkuji (za bolest), tedy dvě hodiny zas není takový rozdíl... vlastně vůbec žádný, ale jde o princip. Pár úředníčků má zřejmě pocit, že ve škole netrávíme dost času. Vlastně to chápu. Taky mi to tak připadá. Dokonce vážně uvažuji o petici ze celý školní den - jeden den v týdnu bychom ve škole přespávali a učili se až do večera, to by bylo efektivní. Ale ve skutečnosti to samozřejmě takový rozdíl vážně nebude.
Hmm, taky nám vymněnili třídu. To by tak nevadilo. Ale horší je to, jak nám ji vymalovali - za tabulí je světle zelená (přesně ten odstín světle zelené, který nemůžu vystát) a na stěně, kde jsou okna máme oranžovou (nesnáším jakýkoliv odstín oranžové), jež ještě více umocňuje to, jak celé dopoledne do východní stěny praží slunko. Nj, všem se holt zavděčit nedá, no.
Ale co, je to tu. This is the end of all hope... Ať je to jak chce asi to zas budu muset přežít... nu, přidali nám ještě jednu hodinu zsv(základy spol. věd), to mě potěšilo, třeba nám bude dávat víc psychologických testíků.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama