... Nemějte strach z mého šílenství, mějte strach z mysli, kterou to šílenství chrání ...

Ptačí chřipka

10. listopadu 2006 v 9:56 | Paranoia |  Euthanasia(Kill me!)
Poslouchám: Zvuky z ulice, kde projíždí šílený skupovač kůží s až nesmyslnou oblibou dechovky
Nálada: >.<

Do háááááje!!!!!!!! (počet vykřičníků prý vypovídá o duševní pohodě)
Hmm, inteligentní nadpis, není-liž pravda (oh, další inteligentní věta)... Jsem doma a trpím nějakou záhadnou chorobou (teď jsem chtěla znít dramaticky, mamka totiž tvrdí, že je to chřipka). Perfektní, se vším, co k ní patří. 38.5 a k tomu trocha blouznění. Nesnesitelná bolest spodní čelisti. Nezastavitelný, produkující kašel.

A taky vrchovatá mísa nudy. Když se mnou zrovna necloumá zimnice a můj rozostřený, skelný pohled se dokáže soustředit na tento svět, tak se nuuuuuuuuuuuuuuudííííííííím. Moc. K čemuž přispívá i skutečnost, že jsem doma od úterý a doposud se nikdo neuráčil mi ani poslat jednoslovný vzkaz (nepočítám-li dva trapné řetězáky na ICQ... hmm, díky jejich nerozeslání jsem odsouzená k 800-letému celibátu, smůla co). No, a já se za prvé nechci sama vnucovat (jo, konverzace za všechen prach, víte) a za druhé mi je pořád dost zle.
Takže jsem doma a koukám na bonusy k DVDíčkům. V televizi nic - dokud na ní člověk není závislý, tak mu tolik prázdná a plytká a nudná a programově neúplná nepříjde. Při delším setrvávání u počítače se mi motá hlava, tudíž internet nepřichází v úvahu(hmm, stačilo mi přečíst si na novinkách duševní výlev nějakého zarytého komunisty, hmm, lidi jsou tupí). Dočetla jsem všechny Pratchetty, co mám půjčené(že by důvod, proč se mnou nikdo nemluví?), tak to vypadá na čtení Dějepisu v kostce. Zábavné, vskutku zábavné. Nu, možná se přeci jen znovu podívám na Pride&Prejudice (což mne, pravda, přívádí na myšlenku, kolikrát může člověk vidět jeden film za sebou než se z toho dočista zblázní... ne, raději neodpovídejte).

Poznámky do budoucna(ty jsou pro mě; tomu nebudeš rozumnět): drak, doll, feleador
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama