... Nemějte strach z mého šílenství, mějte strach z mysli, kterou to šílenství chrání ...

To je tak když se člověk nudí

4. listopadu 2006 v 17:06 | Paranoia |  Euthanasia(Kill me!)
Poslouchám: Metallica
Nálada: někde mezi šílenstvím a nudou

Sad but true... Hodně se nudím, děěěěěěěěsně. Poslední dobou jsem protrpěla dva příšerné sny, tedy, většinou odmítám nazývat děsivé sny nočními můrami (i když v nich umírám), ale tyhle byly vážně dost ošklivé, a taky úchylné. V tom prvním měl Luke(z Gilmorových děvčat) poměr s teplým prodavačem studených párků. Nemám vůbec nic proti menšinám, ale jako sen to bylo šílené.
V tom druhém jsem zachránila nějakou neznámou holku před znásilněním - násilníka jsem udeřila deštníkem do hlavy a on utekl (to jsem někde četla v příručce sebeobrany, kterou máme v městské knihovně), pak jsem s ní a s klukem, který se líbí mé kámošce, šla na policii a nakonec jsem musela volat učitelku psychologie, aby té holce pomohla. Bleh, tomuhle říkám noční můra
Jo, nedávno jsem si pořídila spoustu hraček XD, dvě plyšové krysy - Rosenkrantze a Guildensterna, plyšového draka, jmenuje se Dagobert, plyšového netopýra Viktora a takýýýýýý MP3 přehrávač (říkám mu Alberte, on je patrně chytřejší než já, což se projevuje i na mém dlouhotrvajícím studování návodu).
No nic, jdu si prát svetr.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama